ZDOBIENIE

Zdobienie odzieży

 

► OFERUJEMY nadruki na odzieży wysokiej jakości uszytej przez nas jak i odzieży  reklamowej  znanych sprawdzonych marek Stedman, Fruit of the loom , Result, Rassell.

 

► TECHNOLOGIA:

- SITODRUK, sprawdzona technologia dająca świetne efekty, druk jest barwny i trwały. Nadruk na odzieży robimy wysokiej jakości farbami plastizolowymi, puchnącymi , wodnymi które cechuje wysoka odporność na ścieranie i czynniki zewnętrzne oraz głębokie nasycenie kolorów, maksymalna wielkość nadruku to 120x70cm. Nadruki wykonywane są na automacie sitodrukowym dzięki temu posiadamy bardzo duże możliwości przerobowe. Wykonane matryce i materiały na życzenie przechowujemy do dyspozycji właściciela wzoru. Metoda korzystna przy ilości powyżej 30szt.

 

- NADRUK CYFROWY , nowoczesna technika bezpośredniego nadruku na odzieży. Nadruki te charakteryzyja się trwałością, a przy tym nieograniczoną kolorystyką, fotorealistycznym odwzorowaniem , przejściami tonalnymi, (niewykonalnymi typowymi, powszechynmi metodami nadruku). Maksymalne pole nadruku 25x25cm.Bezkonkurencyjna nowość na rynku. Nadruk od 5szt.

 

- HAFT KOMPUTEROWY, efektowna i trwała aplikacja. Haft stanowi coraz bardziej popularna forme zdobienia odziezy w celach promocyjnych.

 

- FOLIA FLEX - Polega ona na wycięciu na ploterze tnącym wzorów ze specjalnej folii, a następnie wgrzaniu wzoru na tkaninę Metoda ta charakteryzuje sie dużą trwałością nadruku i pozwala na wykonywanie pojedynczych egzemplarzy.

 

- Znakowanie odzieży metki żakardowe , drukowane , dodatki 

 

► DYSPONUJEMY studiem graficznym , które przygotowuje m.in. wzory nadruków. Wykonamy od podstaw zgodnie z życzeniami klienta, a takze przerobimy Twoje projekty na grafike wektorową.

 

►NA życzenie klienta pakujemy odzież w oddzielną folie koszt 0.25gr za sztukę.

 

►REALIZUJEMY zlecenia seryjne i jednostkowe dla firm i odbiorców indywidualnych.

 

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.>>>

Script logo